Degustacja wina i oliwy we Florencji - VIAGGI.PLSmaki Toskanii w sercu Florencji.

NEWSLETTER

E-mail:

Imie:

Nazwisko:


PIELGRZYMKA DO LOURDES I LA SALETTE
Program autokarowy 10-dniowy

PIELGRZYMKA DO LOURDES I LA SALETTE - oferta VIAGGI.PL

 

Dzień 1:
Zbiórka we wczesnych godzinach rannych (w zależności od miejsca wyjazdu). Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki. Przejazd przez Polskę, Czechy i Austrię. Obiadokolacja i nocleg w Tarvisio.

Dzień 2: PADWA - WERONA
Przejazd do Padwy: nawiedzenie Bazyliki św. Antoniego oraz kompleku klasztornego. Następnie dalsza podróż do Werony, gdzie zobaczymy m. in. kościół Santa Maria della Antica z grobowcami Scaligierich oraz słynny balkonik Julii przy Via Capello 23. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Werony.

Dzień 3: LA SALETTE
Rankiem wyruszymy do La Salette, by nawiedzić tam Sanktuarium Płaczącej Madonny położone w sercu Alp. Popołudniem zwiedzimy to święte miejsce, gdzie Marka Boża objawiła się dwojgu pastuszków, a wieczorem będziemy uczestniczyć we Mszy św. oraz procesji z lampionami. Obiadokolacja i nocleg w La Salette.

Dzień 4:
Po śniadaniu wyruszymy w całodzienną podróż do kolejnego ważnego francuskiego sanktuarium - do Lourdes.  Dotrzemy tam w późnych godzinach popołudniowych. Zakwaterowanie w hotelu na trzy kolejne noce, obiadokolacja. Udział w wieczornym nabożeństwie i Mszy św.

Dzień 5-6: LOURDES
Przez dwa dni będziemy świętować radość spotkania z Matką Bożą w grocie Massabielskiej, w procesji Eucharystycznej, procesji różańcowej oraz na Drodze Krzyżowej. Podążając śladami Świętej Bernadetty poznamy Lourdes dawne i dzisiejsze.

Dzień 7: AVIGNON
Po porannej Mszy św. i śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Następnie udamy się do Avignon, by zobaczyć Pałac Papieski i słynny z piosenki stary most St. Benezet. Obiadokolacja i nocleg w ok. Frejus.

Dzień 8: MONACO - TURYN
Rankiem udamy się do Monaco, gdzie będziemy mogli podziwiać m. in. Pałac Grimaldich oraz Katedrę z Grobowcem Księżnej Grace. Następnie przejedziemy do Turynu, gdzie zobaczymy m. in. katedrę z kaplicą repliki Całunu Turyńskiego oraz Piazza San Carlo. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Mediolanu.

Dzień 9: WENECJA
Od rana będziemy zmierzać do Wenecji. Barką przepłyniemy na Plac Św. Marka. Nawiedzimy Bazylikę Św. Marka – patrona Wenecji, zobaczymy Pałac Dożów (z zewnątrz), słynny Most Westchnień, Wieżę Zegarową oraz Dzwonnicę. Powrócimy następnie na parking i na obiadokolację i nocleg udamy się w okolice Wenecji.

Dzień 10:
Całodzienna podróż przez Włochy, Austrię, Czechy i Polskę. Przyjazd w godzinach nocnych (w zależności od miejsca wyjazdu). Zakończenie pielgrzymki.

WSZYSTKIE NASZE GRUPY PODCZAS IMPREZY TURYSTYCZNEJ
WYPOSAŻONE SĄ W SYSTEM OPROWADZANIA GRUPOWEGO VOX TOUR GUIDE SYSTEM
www.tourguidesystem.pl

Świadczenia zawarte w cenie:
 • ZAKWATEROWANIE: 9 noclegów w hotelach **/***, pokoje 2-3 osobowe z łazienkami;
 • TRANSPORT: komfortowy autokar (m. in. uchylne siedzenia, klimatyzacja, barek z napojami);
 • WYŻYWIENIE: 9 śniadań kontynentalnych wzmocnionych oraz 9 obiadokolacji dwudaniowych z deserem;
 • UBEZPIECZENIE: Signal Iduna Bezpieczne Podróże (KL, KR, NNW, Bagaż podróżny)
 • PILOTAŻ: opieka doświadczonego pilota podczas całej podróży
Świadczenie nie zawarte w cenie:
 • wydatki programowe: bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, przewodnicy lokalni, barka w Wenecji, opłaty sanktuaryjne i wjazdowe do miast;
 • zestaw oprowadzania grupowego VOX Tour Guide System: 13,50 EUR
 • lokalna taksa turystyczna;
 • napoje do obiadokolacji;
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w imprezie: 2,4% wartości ceny imprezy;
 • ubezpieczenie od następstw chorób przewlekłych i nowotworowych: 32 EUR;
 • gwarantowany pokój jednoosobowy;
 • wszystkie inne wydatki nie ujęte w "świadczeniach zawartych w cenie".
PIELGRZYMKI DO WŁOCH I GRECJI Z REJSEM PRZEZ ADRIATYK