Zwiedzanie Rzymu na rowerzeCoś dla miłośników dwóch kółek - zabytki Rzymu z perspektywy roweru!

NEWSLETTER

E-mail:

Imie:

Nazwisko:


WEEKEND W BARCELONIE
Program lotniczy 4-dniowy

WEEKEND W BARCELONIE - oferta VIAGGI.PL

 

Dzień 1:
Zbiórka na lotnisku. Odprawa biletowo–bagażowa i przelot do Lizbony. Przejazd do hotelu. W zależności od godziny przylotu - zakwaterowanie i obiadokolacja. Wieczorny spacer słynną ulicą Las Ramblas, uważaną za najpiękniejszą aleję świata, mającą swój początek na Placa Catalunya i wiodącą aż do Pomnika Kolumba. Nocleg.

Spacer słynną ulicą Las Ramblas, uważaną za najpiękniejszą aleję świata, mającą swój początek na Placa Catalunya i wiodącą aż do Pomnika Kolumba; zabytkowy Port Vell z malowniczą przystanią jachtową oraz Rambla de Mar – ciąg drewnianych pomostów
z oryginalnym wiszącym mostem.

Dzień 2:
Po śniadaniu zwiedzanie miasta: Barcelona Gaudiego – baśniowy Parc Guell, z którego roztacza się wspaniały widok na całą Barcelonę; Sagrada Familia – jeden z najważniejszych symboli miasta (zwiedzanie z zewnątrz – wewnątrz indywidualnie w wolnym czasie dla chętnych); Dzielnica Eixample oraz spacer wzdłuż Passeig de Gracia, przy której znajdują się dwa najważniejsze Domy Gaudiego – Casa Mila ze słynnym dachem i kamienną fasadą oraz kolorowa, wpisana na listę UNESCO Casa Batllo; Wzgórze Montjuic ze stadionem olimpijskim oraz Plac Hiszpański z fontanną Jujola i Wieżami Weneckimi, gdzie tego wieczoru weźmiemy udział w spektaklu „Magicznych Fontann”. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3:
Śniadanie. Spacer wąskimi uliczkami Barri Gotic do Katedry św. Eulalii – jednej z najpiękniejszych gotyckich budowli w Hiszpanii; urokliwy Placa Reial oraz pobliski Placa de Sant Jaume z Ratuszem oraz Palau de la Generalitat, w którym mieści się siedziba rządu katalońskiego; średniowieczna dzielnica La Ribera: poświęcony patronce żeglarzy Kościół Santa Maria del Mar, znany m.in. z bestsellerowej powieści Ildefonso Falconesa "Katedra w Barcelonie" oraz spacer Carrer de Montcada, gdzie znajdują się dawne pałace zamożnych kupców; Łuk Triumfalny wzniesiony na Wystawę Powszechną w 1888 r. oraz Parc de la Ciutadella, gdzie żyją stada kolorowych papug i rosną drzewka pomarańczowe. Wieczorem obiadokolacja w Palacio del Flamenco połączona z Flamenco Show. Powrót do hotelu i nocleg.

Dzień 4:
W zależności od godziny wylotu - wykwaterowanie z hotelu i przejazd na lotnisko. Odprawa biletowo–bagażowa i przelot do miejsca wylotu. Zakończenie wycieczki.

WSZYSTKIE NASZE GRUPY PODCZAS IMPREZY TURYSTYCZNEJ
WYPOSAŻONE SĄ W SYSTEM OPROWADZANIA GRUPOWEGO VOX TOUR GUIDE SYSTEM
www.tourguidesystem.pl

Świadczenia zawarte w cenie:
 • ZAKWATEROWANIE: 3 noclegi w hotelu*** w Barcelonie, pokoje 2-3 osobowych z łazienkami;
 • TRANSPORT: przelot liniami lotniczymi do/z Barcelony, w Barcelonie - transfery autokarem z/na lotnisko;
 • WYŻYWIENIE: 3 śniadania kontynentalne wzmocnione, 2 dwudaniowe obiadokolacje z deserem oraz specjalna kolacja połączona z Flamenco Show;
 • UBEZPIECZENIE: Signal Iduna Bezpieczne Podróże (KL, KR, NNW, Bagaż podróżny);
 • PILOTAŻ: opieka doświadczonego pilota podczas całej podróży
Świadczenie nie zawarte w cenie:
 • wydatki programowe: bilety wstępu, bilety komunikacji miejskiej, przewodnik polskojęzyczny w części programu;
 • zestaw oprowadzania grupowego VOX Tour Guide System: 4,5 EUR
 • lokalna taksa turystyczna;
 • napoje do obiadokolacji;
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w imprezie: 2,4% wartości ceny imprezy;
 • ubezpieczenie od następstw chorób przewlekłych i nowotworowych: 12,50 EUR;
 • gwarantowany pokój jednoosobowy;
 • wszystkie inne wydatki nie ujęte w "świadczeniach zawartych w cenie".