Degustacja wina w Rzymie - VIAGGI.PLPo całodziennym zwiedzaniu rzymskich zabytków kieliszek dobrego wina...

DEGUSTACJA WINA - RZYM

NEWSLETTER

E-mail:

Imie:

Nazwisko:


PIELGRZYMKA LOTNICZA DO RZYMU
Program 5-dniowy

PIELGRZYMKA LOTNICZA DO RZYMU - oferta VIAGGI.PL

 

Dzień 1:
Zbiórka na lotnisku. Odprawa biletowo–bagażowa i przelot do Rzymu. Transfer autokarem do centrum miasta. W zależności od godziny przylotu - spacer na trasie: Bazylika Matki Boskiej Większej – ulica Via Merulana oraz kościół oo Redemptorystów pw Matki Boskiej Nieustającej Pomocy (Msza św.) – Bazylika św. Jana na Lateranie oraz Święte Schody – Bazylika św. Krzyża Jerozolimskiego. Powrót do hotelu. Zakwaterowanie. Odpoczynek. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2:
Po śniadaniu przejazd na Watykan. Modlitwa przy grobie bł. Jana Pawła II. Zwiedzanie: Muzea Watykańskie wraz z Kaplicą Sykstyńską – Bazylika św. Piotra wraz z Grotami Watykańskimi – Plac św Piotra. Czas wolny na zakup pamiątek i dewocjonaliów. Przejazd do hotelu i wypoczynek. Wieczorne zwiedzanie Rzymu połączone z obiadokolacją: Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie, Piazza Navona, Panteon. Nocleg.

Dzień 3:
Śniadanie. Przejazd w ok. Watykanu. Spacer i zwiedzanie na trasie: dzielnica Trastevere wraz z Bazyliką Matki Boskiej na Zatybrzu – Wyspa na Tybrze – Teatr Marcellusa oraz Ghetto – Usta Prawdy. Przerwa na lunch w okolicy kościoła polskiego św. Stanisława. Rzym antyczny: Wzgórze Kapitolińskie – Plac Wenecki – Forum Romanum (z tarasów) oraz Koloseum (z zewnątrz). Powrót do hotelu i odpoczynek. Kolacja w restauracji w pobliżu hotelu.

Dzień 4:
Śniadanie. Całodzienna wycieczka w okolice Rzymu. Bazylika św. Pawła za Murami, Katakumby św. Kaliksta. Przejazd do Tivoli. Zwiedzanie 500-letnich ogrodów Villa d’Este. Czas wolny na lunch. Przejazd do miasta letniej rezydencji Ojca Świętego – Castelgandolfo. Spacer nad brzegiem Jeziora Albano oraz na głównym placu miasta sąsiadującym z Pałacem Apostolskim – miejscem letnich audiencji oraz modlitw Anioł Pański. Obiadokolacja w Castel Gandolfo. Powrót do hotelu.

Dzień 5:
Śniadanie i wykwaterowanie. W zależności od godzin lotu - przejazd na lotnisko. Odprawa i przelot do miejsca wylotu. Zakończenie imprezy.

WSZYSTKIE NASZE GRUPY PODCZAS IMPREZY TURYSTYCZNEJ
WYPOSAŻONE SĄ W SYSTEM OPROWADZANIA GRUPOWEGO VOX TOUR GUIDE SYSTEM
www.tourguidesystem.pl

Świadczenia zawarte w cenie:
 • ZAKWATEROWANIE: 4 noclegi w hotelu *** w centrum Rzymu, pokoje 2-3 osobowych z łazienkami;
 • TRANSPORT: przelot liniami lotniczymi do/z Rzymu, w Rzymie transfery autokarem z lotniska do hotelu oraz z hotelu na lotnisko oraz całodzienna wycieczka autokarowa (do 8 h) w dniu czwartym;
 • WYŻYWIENIE: 4 śniadania kontynentalne wzmocnione oraz 4 dwudaniowe obiadokolacje z deserem;
 • UBEZPIECZENIE: Signal Iduna Bezpieczne Podróże (KL, KR, NNW, Bagaż podróżny)
 • PILOTAŻ: opieka doświadczonego pilota podczas całej podróży
Świadczenie nie zawarte w cenie:
 • wydatki programowe: bilety wstępu, bilety komunikacji miejskiej w Rzymie, przewodnik polskojęzyczny w Rzymie w części programu;
 • zestaw oprowadzania grupowego VOX Tour Guide System: 6 EUR
 • lokalna taksa turystyczna;
 • napoje do obiadokolacji;
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w imprezie: 2,4% wartości ceny imprezy;
 • ubezpieczenie od następstw chorób przewlekłych i nowotworowych: 16 EUR;
 • gwarantowany pokój jednoosobowy;
 • wszystkie inne wydatki nie ujęte w "świadczeniach zawartych w cenie".