Rzym nocą na segway'u - VIAGGI.PLRzym nocą jest niezwykły - oglądaj go jadąc Segway'em...

RZYM NOCĄ NA SEGWAY'U

NEWSLETTER

E-mail:

Imie:

Nazwisko:


PIELGRZYMKA DO RZYMU I SAN GIOVANNI ROTONDO
Program lotniczy 7-dniowy

Pielgrzymka do Rzymu i San Giovanni Rotondo - oferta VIAGGI.PL

 

Dzień 1:
Zbiórka na lotnisku. Odprawa biletowo-bagażowa i przelot do Rzymu. Zakwaterowanie na 3 kolejne noclegi w centrum Wiecznego Miasta. W zależności od godziny przylotu: obiadokolacja, czas wolny i nocleg.

Dzień 2: WATYKAN - RZYM
Śniadanie. Przejazd na Watykan - modlitwa przy grobie bł. Jana Pawła II w Bazylice Świętego Piotra. W programie dnia: Muzea Watykańskie wraz z Kaplicą Sykstyńską, Bazylika św. Piotra wraz z Grotami Watykańskimi. Plac św. Piotra. Czas wolny na lunch oraz zakup pamiątek. Spacer po barokowej części Rzymu: Piazza Navona – Panteon – Fontanna di Trevi – Schody Hiszpańskie – Piazza del Poppolo. Powrót do hotelu. Obiadokolacja.

Dzień 3: WATYKAN - RZYM
Śniadanie. Przejazd na Watykan. Uczestnictwo w Audiencji Generalnej. Spacer po Rzymie: Dzielnica Trastevere – wyspa Tiberina – okolice Synagogi – Teatr Marcellusa – Kościół polski św. Stanisława – Plac Wenecki – Forum Romanum (z tarasów widokowych) – Kapitol – Koloseum (z zewnątrz). Czas wolny na lunch. Po południu Katedra Rzymu: Bazylika św. Jana na Lateranie wraz ze Świętymi Schodami oraz Bazylika Matki Boskiej Większej. Powrót do hotelu. Obiadokolacja

Dzień 4: MANOPPELLO - LANCIANO
Wykwaterowanie i przejazd przez Apeniny do Manoppello – sanktuarium Oblicza Pana Jezusa, w którym przechowywana jest chusta z Wizerunkiem Chrystusa. Następnie Lanciano – sanktuarium relikwii przemiany wina i chleba w Krew i Ciało Pańskie. Przejazd do San Giovanni Rotondo na dwa kolejne noclegi. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5: SAN GIOVANNI ROTONDO - MONTE SANT'ANGELO
Całodzienny pobyt na Półwyspie Gargano. W mieście św. Ojca Pio nawiedzimy: Bazylikę Matki Boskiej Łaskawej, Bazylikę św. Pio wraz z kaplicą grobu, zabudowania klasztorne z licznymi pamiątkami i relikwiami świętego Ojca Pio; Dom Ulgi w Cierpieniu – szpital, Droga Krzyżowa. Przerwa na lunch. Po południu przejazd do Monte Sant'Angelo – nawiedzenie sanktuarium św. Michała Archanioła. Powrót do hotelu. Obiadokolacja.

Dzień 6: POMPEJE - MONTE CASSINO
Po śniadaniu przejazd przez Apeniny do Pompejów. Zwiedzanie wykopalisk starożytnego miasta Pompeje zasypanego przez popioły Wezuwiusza w 79 r n.e. oraz nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej – Msza Święta. Popołudniu przejazd na Monte Cassino: cmentarz żołnierzy polskich II Korpusu gen. Andersa. Przyjazd do Rzymu. Zakwaterowanie w centrum Wiecznego Miasta. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 7:
Po śniadaniu - w zależności od godziny wylotu: przejazd na lotnisko. Odprawa. Przelot do miejsca wylotu. Zakończenie imprezy.

WSZYSTKIE NASZE GRUPY PODCZAS IMPREZY TURYSTYCZNEJ
WYPOSAŻONE SĄ W SYSTEM OPROWADZANIA GRUPOWEGO VOX TOUR GUIDE SYSTEM
www.tourguidesystem.pl

Świadczenia zawarte w cenie:
 • ZAKWATEROWANIE: 6 noclegów w hotelach***, pokoje 2-3 osobowe z łazienkami;
 • TRANSPORT: przelot liniami lotniczymi do/z Rzymu, w Rzymie transfer z/na lotnisko oraz komfortowy autokar w dniach 4-6 zgodnie z programem;
 • WYŻYWIENIE: w hotelach 8 śniadań kontynentalnych wzmocnionych oraz 8 obiadokolacji dwudaniowych z deserem;
 • UBEZPIECZENIE: Signal Iduna Bezpieczne Podróże (KL, KR, NNW, Bagaż podróżny)
 • PILOTAŻ: opieka doświadczonego pilota podczas całej podróży
Świadczenie nie zawarte w cenie:
 • bilety wstępów do obiektów, bilety komunikacji miejskiej w Rzymie, częściowo przewodnik miejscowy w Rzymie, Manoppello, Lanciano i San Giovanni Rotondo;
 • zestaw oprowadzania grupowego VOX Tour Guide System: 7,50 EUR
 • lokalna taksa turystyczna;
 • napoje do obiadokolacji;
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w imprezie: 2,4% wartości ceny imprezy;
 • ubezpieczenie od następstw chorób przewlekłych i nowotworowych: 22 EUR;
 • gwarantowany pokój jednoosobowy;
 • wszystkie inne wydatki nie ujęte w "świadczeniach zawartych w cenie".